Resetează parametrii

Tehnician reparații mecanice și electrice pentru trotinete electrice - Departament Service Trotinete , EvoMAG

  • Oraș
  • Nivel studii
  • Departament
  • Salariu net
  • Necalificat
  • Nivel cariera
  • Tip job
  • Industrie
  • Permis conducere
  • Fara experienta
  • Comert / Retail

Descriere job

Colegul ideal

  • Esti pasionat de trotinete electrice?
  • Ai cunostinte tehnice despre accesoriile si componentele unei trotinete?
  • Ai cunostinte minime in utilizarea unui PC?
  • Ai bune abilitati de organizare si prezentare?
  • Ai o atitudine pozitiva, esti atent la detalii, esti orientat catre calitatea serviciului prestat si catre client, atunci esti colegul pe care il dorim;

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale:

  • Efectuarea diagnozelor, reparatiilor si testarea post-reparatie a produselor sosite in service (garantie si post-garantie);
  • Gestionarea si solutionarea situatiilor aparute cu produsele defecte
  • Inregistrarea corecta a operatiilor efectuate in aplicatia de gestiune a companiei;
  • Intocmeste documente de constatare, necesar, evidenta si raportare tehnica referitoare la activitatile desfasurate;
  • Programeaza clientii pentru efectuarea lucrarilor;

Rolul tau in echipa este sa asiguri un service de calitate pentru trotinetele aflate la reparat.

Actvitatea se desfasoara in str. Splaiul Unirii, nr. 257-259- Bucuresti

E nevoie doar de curiozitate pentru a gasi cea mai buna solutie pentru fiecare problema care apare. Ai la dispozitie un laptop pentru a accesa resursele de care ai nevoie si un loc de testare doar al tau, echipat cu tot ce ai nevoie!

Oferta noastra

  • Pachet salarial motivant + bonusuri in functie de performanta
  • Posibilitate de aprofundare a cunostintelor de electrica/electronica, prin efectuarea de reparatii pentru o gama larga de vehicule electrice.
  • Contract de munca perioada nedeterminata

Descrierea companiei

Suntem echipa care administreaza de 16 ani site-ul de comert electronic www.evoMAG.ro care are in acest moment peste 120.000 produse active din domeniul IT&C, Telecomunicatii si FMCG.

Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul anilor prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).

In acest moment site-ul este vizitat zilnic de peste 50.000 de persoane iar baza de date numara peste 160.000 de conturi active.