Resetează parametrii

Agent recepție marfă - Departament Depozit , EvoMAG in Bucuresti

  • Oraș
  • Nivel studii
  • Departament
  • Salariu net
  • Bucuresti
  • Necalificat
  • Nivel cariera
  • Tip job
  • Industrie
  • Permis conducere
  • Fara experienta
  • Comert / Retail

Descriere job

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii;
  • Experienta minim un an in activitati specifice - logistica, distributie produse IT constituie avantaj;
  • Cunostinte in domeniile: IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice (home & portable entertainment), electrocasnice constituie avantaj;
  • Responsabil;
  • Cunostinte minime de calculator (excel, mail, word)
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Punctual;
  • Capacitate de lucru cu termene limita.

Descrierea jobului

  • Receptionarea produselor in baza facturilor;
  • Verificarea produselor calitativ si cantitativ;
  • Introducerea produselor in sistem;
  • Crearea/Generare NIR prin scanare;
  • Aranjarea marfii in depozit in functie de tipul acesteia;
  • Descarcarea marfii;

Actvitatea se desfasoara in str. Splaiul Unirii, nr. 257-259- Bucuresti.

Beneficii

  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Bonusuri;
  • Discount la produsele comercializate de companie;
  • Teambuilding;

Descrierea companiei

Suntem echipa care administreaza de 16 ani site-ul de comert electronic www.evoMAG.ro care are in acest moment peste 120.000 produse active din domeniul IT&C, Telecomunicatii si FMCG.

Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul anilor prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).

In acest moment site-ul este vizitat zilnic de peste 50.000 de persoane iar baza de date numara peste 160.000 de conturi active.