Resetează parametrii

Programator Junior - Departament Programare , EvoMAG

  • Oraș
  • Nivel studii
  • Departament
  • Salariu net
  • Necalificat
  • Nivel cariera
  • Tip job
  • Industrie
  • Permis conducere
  • Fara experienta

Descriere job

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este un programator care poate gandi rapid şi poate rezolva problemele.

Calificarea pentru acest post presupune:

  • Minim 1 ani de experienta in programarea in PHP/MySQL;
  • Cunostinte de JavaScript, HTML5
  • Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale;
  • Cunostinte de algoritmi, structuri de date si POO;
  • Reprezinta un avantaj experienta in ecommerce si intelegerea notiunilor si conceptelor specifice.

Descrierea jobului

  • Dezvolta module si aplicatii noi
  • Se documenteaza privind algoritmi/noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor
  • Se poate ocupa de proiecte individual sau poate face parte dintr-o echipa de dezvoltare.

Ne-ar bucura sa stim ca:

  • Este un bun profesionist: sa lucreze eficient si de calitate;
  • Este serios: sa respecte termenele si sa trateze proiectele cu seriozitate;
  • Ii place ceea ce face: nu vrem oameni care vin la serviciu, vrem oameni pasionati, dornici sa invete mereu lucruri noi;
  • Are atitudinea potrivita: un spiririt analitic, sa vrea sa gaseasca solutii la probleme noi.

Activitatea se va desfasura in str. Splaiul Unirii nr 313 caldirile ICPE-Bucuresti

Beneficii

  • Va fi parte a unei echipe care dezvolta unul dintre cele mai cunoscute site-uri de ecommerce din Romania
  • Bonusuri pentru performanta si implicare
  • Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta);

Descrierea companiei

Suntem echipa care administreaza de 16 ani site-ul de comert electronic evoMAG.ro care are in acest moment peste 120.000 produse active din domeniul IT&C, Telecomunicatii, electrocasnice, auto, de îngrijire personală, sport & fitness, trotinete eletrice si accesorii.

Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul anilor prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).