Resetează parametrii

Astrokids

Manager loc de joaca , Astrokids

  • Oraș
  • Nivel studii
  • Departament
  • Salariu net
  • Necalificat
  • Nivel cariera
  • Tip job
  • Industrie
  • Permis conducere
  • Fara experienta

Descriere job

Managerul locului de joaca, se ocupa de buna desfasurare a activitatii zilnice a spatiului de joaca, gestiune si rapoarte, coordoneaza echipa, organizeaza evenimente si petreceri tematice. Va actiona ca administrator pentru locul de joaca

Responsabilitati:

· Buna desfasurare a activitatii zilnice din spatiul de joaca;

· Recrutarea,instruirea, coordonarea si dezvoltarea echipei in vederea indeplinirii obiectivelor companiei;

· Documentatie salariati (pontaje, acte) si contabilitate primara (registru de casa);

· Cunoasterea ofertelor si beneficiilor din cadrul locatiei;

· Efectuarea comenzilor si gestionarea stocului;

·Organizareade evenimente si petreceri tematice;

· Promovarea spatiului de joaca prin toate mijloacele disponibile;

· Mentinerea relatiei cu furnizorii, clientii, banca.

· Activitatile zilnice au loc in cadrul unui mall, atat in zilelede weekend cat si in zilele libere.

· Capacitate de organizare si coordonare a unei echipe;

· Personalitate dinamica, comunicativa, organizata si analitica;

· Dispus la program de lucru flexibil;

· Foarte bune abilitati de comunicare si de relationare interpersonale;

· Capacitatea de a face fata situatiilor dificile ce pot aparea in relatia cu clientii si copiii;

· Foarte bune abilitati de organizare, planificare, monitorizare si feedback;

· Abilitatea de a lucra si de a pastra date si informatii confidentiale;

· Proactivitate;

· Cunoasterea pachetului MsOffice;

· Aptitudini pentru gasirea si punerea in practica a strategiilor de marketing in vederea imbunatatirea imaginii companiei;

· Spirit antreprenorial si deschidere catre solutii inovatoare;

· Rezistenta la stres.

· Stabilitate intr-un job ce confera multe abilitati pentru dezvoltare si cariera;

· Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;

· Telefon de serviciu