Resetează parametrii

Pepco

Casier , Pepco

  • Oraș
  • Nivel studii
  • Departament
  • Salariu net
  • Necalificat
  • Nivel cariera
  • Tip job
  • Industrie
  • Permis conducere
  • Fara experienta

Descriere job

Printre atribuțiile tale:

  • Asigurarea unui nivel corespunzător de customer service prin servirea amabilă și rapidă a clienților
  • Operarea caselor de marcat, încasarea banilor și efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar
  • Recepționarea livrărilor de marfă
  • Expunerea produselor respectând standardele de merchandising ale companiei

Cerințe:

  • Studii medii (studiile comerciale sunt un avantaj)
  • Amabilitate în relația cu clienții
  • Punctualitate și dorința de a lucra în echipă.

Ce oferim:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonusuri motivante
  • Bonuri de masă
  • Discount de angajat de până la 25% la produsele PEPCO
  • Program de lucru flexibil
  • Dezvoltare profesională și oportunități de promovare
  • Suport din partea unei echipe prietenoasă